ГоловнаНа змаганняхДоданки успіху

Доданки успіху

найважливіший компонент хорошого катання — це підтримка хорошої динамічної рівноваги за допомогою кісткового скелета.

Більшість гірськолижних курортів пропонують тренувальні і гоночні програми для аматорів. Тренувальні і гоночні програми зазвичай представлені слаломомі слаломом-гігантом.

Аби підвищити свою ефективність на гоночній трасі, потрібно зрозуміти, як базові елементи гірськолижної техніки — рівновага, обертальні рухи, закантовка, управління тиском на лижі — поєднуються в різних типах маневрів.

Любительські лижні гонки — відмінна розвага і чудова школа для спортивно налагодженого лижника середньої підготовленості.

Ефективні, професійні повороти виконуються напрямом лиж на канти; перенесення на них тиску полегшує поворот.

Ключові компоненти тактики гірськолижних гонок — це вибір моменту повороту і прокладка правильної траєкторії. Обоє компонента визначають, як саме спортсмен проїжджає ворота.

Зосередження, концентрація на гонці покращує результат змагання.

Необхідно управляти мірою свого збудження, досягаючи оптимального для гонки стану. Позитивний ефект на змаганнях дає вживання техніки візуальної уяви. Постановка долго-, середньо- і короткочасних завдань приносить мотивацію і структурує самоудосконалення, роблячи дорогу до перемоги вимірною. Душа перемоги — це упевненість в собі.


Інформація про візи

Як використовувати кути тіла

Кути тіла потрібно використовувати для додавання точності в дугу повороту. Починаючи пологий поворот, можна нахилити зовнішнє стегно всередину повороту — так ви закантуєте поворотну лижу. У міру виконання повороту, коли...

Поворотні вправи

Різноманітність і універсальність в техніці поворотів роблять ефективне катання увлекательним і дозволяють пристосовуватися до щодня змінної якості снігу. Якщо лижник уміє працювати з будь-якими типами снігу, рельєфу і схилу, то...

Дивіться такожВправа 3. Вправа з палицями:

Надлишок обертального руху — проблема для лижника, особливо якщо це обертальний рух верхньої частини тіла. За допомогою цієї вправи можна звести обертання верхньої частини тіла до мінімуму. На схилі середнього...