ГоловнаТраси Могуланайнеобхідніше для катання по "пересеченке"

найнеобхідніше для катання по "пересеченке"

Є, принаймні, чотири доданків успіху при катанні по невирівняній трасі: хороший сніг, холодна голова, міцні м'язи і грайливий настрій.

Поняття "Хорошого снігу" варіюється залежно від того, який стиль катання по нерівностях ви віддасте перевазі. На крутому схилі ідеальним буде 7—10 сантиметровий шар якого щойно випав снігу, що прикриває купину, що привітно округляє. Також для катання придатні: м'який весняний сніг на сильному ухилі, горби з якого щойно випав снігу на твердій підставі; непоганийи і тісно розташовані горби на крутому схилі, приховані під 45 — 75 сантиметрами якого щойно випав снігу. Можна з успіхом кататися і на трасі з хаотично розташованими горбами на свіжому, що злежався, снігу — він прохолодний і прощає багато помилок.

Що ж таке "поганий сніг" ? Це жорсткі крижані горби; подрібнені і замерзлі нерівності на весняному снігу; там і сям розкидані горби на дуже крутому схилі, або, ще гірше, хаос з крижаної купини. Погано лижникові і тоді, коли на середньому по крутості схилі поверх нерівностей лежить шар важкого, вологого цілинного снігу.

При катанні по будь-яких нерівностях голова має бути ясною, а увага — зосередженим. Гоніти від себе сумнівів і коливань: вони зменшують ваші можливості і здібності.

При тривалому катанні по горбистих трасах фізична форма набуває первинного значення. Звернете особливу увагу на черевний прес, квадріцепси, підколінні сухожилля; ліктьові, колінні і зап'ястні суглоби; проверьте силу стегон, плечей і кистей. Катання на нерівних трасах пред'являє найвищі в гірськолижному спорті вимоги до витривалості серця і судин.

Воно вам знадобиться, повірте нашому багатолітньому досвіду. Навчання катанню по горбах може доставити вам дуже неприємні і лякаючі хвилини (а то і дні). Кращі ліки від стресу — гумор і легке відношення до справи.


Як починати вправи і тренування

В наступному розділі, якщо немає інших вказівок, вправи виконуються на рівному, такому, що укотив снігу. Там, де це потрібно, ми даємо роз'яснення відносно якості схилу, на якому вправа виконується. Оскільки...
Декілька рекомендацій

1. Твердо вивчите правила огляду траси. Ці правила міняються залежно від місцевості і визначаються рівнем змагання. 2. Починайте огляд заздалегідь, як тільки його вирішать судді, тоді у вас буде багато...

Порошить - це ваш тренажер

Відчуйте насолоду цим снігом! Найважче в цілині — це її вологість, ухил і глибина. Порошить же —отлічная можливість попрактикувати для новачків, а для дослідних "вовків цілини" — спосіб своїми очима...

Дивіться такожВправи на відробіток поворотів хокейна зупинка, обертальні повороти плугом,

Візьміть старт по прямій лінії, наберіть невелику швидкість. Потім швидко проверніть лижі під собою, зірвіть їх в бічне зісковзування уздовж лінії падіння. Ковзаєте до повної зупинки; спочатку зупинитеся так лівим...