ГоловнаТраси Могуланайнеобхідніше для катання по "пересеченке"

найнеобхідніше для катання по "пересеченке"

Є, принаймні, чотири доданків успіху при катанні по невирівняній трасі: хороший сніг, холодна голова, міцні м'язи і грайливий настрій.

Поняття "Хорошого снігу" варіюється залежно від того, який стиль катання по нерівностях ви віддасте перевазі. На крутому схилі ідеальним буде 7—10 сантиметровий шар якого щойно випав снігу, що прикриває купину, що привітно округляє. Також для катання придатні: м'який весняний сніг на сильному ухилі, горби з якого щойно випав снігу на твердій підставі; непоганийи і тісно розташовані горби на крутому схилі, приховані під 45 — 75 сантиметрами якого щойно випав снігу. Можна з успіхом кататися і на трасі з хаотично розташованими горбами на свіжому, що злежався, снігу — він прохолодний і прощає багато помилок.

Що ж таке "поганий сніг" ? Це жорсткі крижані горби; подрібнені і замерзлі нерівності на весняному снігу; там і сям розкидані горби на дуже крутому схилі, або, ще гірше, хаос з крижаної купини. Погано лижникові і тоді, коли на середньому по крутості схилі поверх нерівностей лежить шар важкого, вологого цілинного снігу.

При катанні по будь-яких нерівностях голова має бути ясною, а увага — зосередженим. Гоніти від себе сумнівів і коливань: вони зменшують ваші можливості і здібності.

При тривалому катанні по горбистих трасах фізична форма набуває первинного значення. Звернете особливу увагу на черевний прес, квадріцепси, підколінні сухожилля; ліктьові, колінні і зап'ястні суглоби; проверьте силу стегон, плечей і кистей. Катання на нерівних трасах пред'являє найвищі в гірськолижному спорті вимоги до витривалості серця і судин.

Воно вам знадобиться, повірте нашому багатолітньому досвіду. Навчання катанню по горбах може доставити вам дуже неприємні і лякаючі хвилини (а то і дні). Кращі ліки від стресу — гумор і легке відношення до справи.


найнеобхідніше для катання по "пересеченке"

Є, принаймні, чотири доданків успіху при катанні по невирівняній трасі: хороший сніг, холодна голова, міцні м'язи і грайливий настрій. Поняття "Хорошого снігу" варіюється залежно від того, який стиль катання по...
Розподіл тиску на сніг

Ви можете виконати різаний поворот, поставивши лижу на один кант і приклавши до неї тиск. Для ефективної роботи лижі принципово поважно, куди саме застосовується тиск. Конструкція і форма лиж диктує,...

Динамічна робота і перехрещення ніг

Ці прийоми — з арсеняскраво-червона майстрів цілинного катання, що впокорюють жахливо складну цілину: круті, важкі схили, рубані траси, важкий або, навпаки, дуже легкий сніг. Аби динамічна робота і перехрещення ніг...

Дивіться такожДесять порад для підвищення гоночної кваліфікації

Кожен аматор, що бере участь в гонках,, і кожен спортсмен-гонщик, що катається на вільних трасах, знає, що один вигляд катання доповнює інший. Найімовірніше, серйозні лижники, що практикують в гонках, лише...